Reseller, Linux, SEO Hosting Hizmeti Satın Al | Web Barındırma Hizmetleri

Dünya’nın en hızlı ve en güvenli WordPress Engine Host kalitesinde olan kurumsal birinci sınıf web sunucuları ile tanışın. Dinamo Dijital ile her zaman inanılmaz performansın en yüksek düzeyde olmasını sağlayın.

 

 

 

Türkiye Lokasyonlu Sunucular

Almanya Lokasyonlu Sunucular

Hollanda Lokasyonlu Sunucular

Fransa Lokasyonlu Sunucular

Kalite Odaklı Barındırma Servisi

Web Siteniz İle Övünün

Uptime Garantisi

% 99.99 kesintisiz çalışma süresine sahip sunucular sitenizin SEO performansını geliştirir.

Kolay Yedekleme

Siteniz otomatik planlamalar dahilinde günlük olarak yedeklenir. Yanlışlıkla bir sayfayı sildiniz mi? Telaşlanmayın! Arşivlenmiş bir sürüme kolayca geri dönebilirsiniz.

Güvenli & Sorunsuz

Web sitenizi % 99,9 kesintisiz çalışma ve güvenli yedekleme seçenekleri ile güçlü sunucularda yayınlayın.

Özel Destek ve Aktarma

Web sitenizi yeni sağlayıcısına taşıyabilir, çevrimiçi kalmasını ve 7/24 kullanılabilmesini sağlamanın her adımında size yardımcı olabiliriz.

Daha Hızlı Erişim, Yüksek Yanıt Kapasitesi

Bulut Teknolojisi Özelliği

En son gelişmiş bulut barındırma altyapısı, yüksek son işlemcilerden yararlanma, yüksek performanslı depolama ve bellek, açıkça tanımlanmış kaynak yalıtımı ile birlikte, bulut barındırma hizmetlerimiz, binlerce ziyaretçiyi başarıyla işlemek için iş web siteniz için en iyi performansı sunar.

Devamını Oku

Bulut barındırma, son birkaç yıldır son derece popüler hale gelen hostingin en son teknolojisidir. Bulut barındırma (veya bilgi işlem) teknolojisinde, web sitenizi korumak için gereken kaynaklar, birlikte çalışan ve “bulut” olarak adlandırılan bir sunucu kümesine yayılır. Bu, bir sunucu bakımı veya arıza durumunda herhangi bir arıza olasılığını büyük ölçüde azaltır.

Tam entegre önbelleğe alma çözümümüz, sitenizin içeriği daha hızlı bir şekilde sunmak için optimize edilmesini sağlarken, daha dinamik istekler üzerinde çalışmak için önemli bilgi işlem kaynaklarını boşaltır. Dahası, yeni nesil bulut barındırma hizmetimiz, herhangi bir web uygulamasını gerçek zamanlı olarak otomatik olarak ölçeklendirebilir. Cloud hostingimiz% 100 ölçeklenebilir ve esnek bir şekilde çeşitli gereksinimlere ve bütçelere uygundur.

Elastik hesaplama, otomatik dikey / yatay ölçeklendirme, sunucu yük dengeleyici, konteyner servisi, kaynak düzenleme, yüksek kullanılabilirlik gibi gerçek bir bulut platformundan beklediğiniz her şey, artık güvenilir bir servis sağlayıcıdan kullanım için ödeme yapar.

Yüksek Performans

Akıllı Önbellekleme

Kolayca Ölçeklendirilebilir

Sunucu Stabilasyonu

Kullanıcı Dostu Kontrol Paneli

% 99,99 Çalışma Süresi Garantisi

Fiyatlandırma

Web Barındırma Planları & Ücretler

Yönetici Arayüzleri

Kolay Kullanım ve İşlem Yapabilme

Basit Yönetim Paneli

Teknik deneyime gerek yok – sezgisel arayüzümüz web sitenizi yayınlamayı ve barındırmayı kolaylaştırıyor

Hazır CMS Kurulumları

Barındırma planları tek tıklamayla WordPress kurulumunu içerir. Ayrıca Joomla’yı veya başka bir CMS’yi seçebilirsiniz. Ücretsiz olarak yükleyebileceğiniz 70’den fazla uygulama ile kendi içerik yönetim sistemi kurulumunuzu zaman kaybetmeden yapabilirsiniz

Optimizasyon Uygulaması ve Performans Verileri

Arama motoru optimizasyonu (SEO) performansınızı artırmanız için gerekli olan tüm özel optimizasyonlar hesabınıza tanımlıdır

En İyi PageSpeed Değerleri!

Google, web sitenizin sayfa yükleme hızını aramada bir sıralama faktörü olarak kullanır. Çevrimiçi işletmeniz yüksek arama motoru sıralamasına bağlıysa, sitenizin Google PageSpeed ​​Testini geçmesi hayati önem taşır. Google PageSpeed ​​optimizasyonu ile, arama motoru sıralamalarınız iyileşir ve web sitenizin en uygun sayfa yükleme süresine sahip olması hedeflenir.

Yenilikler ve Hata Giderimleri

Güncellemeler ve Bakım

Tüm gerekli bakım işlemleri güvenli Leeds tabanlı platformların ve sunucuların en yeni güvenlik düzeltmeleri ve işletim sistemi güncellemeleriyle veri merkezimizde güncel tutulması sağlanır. Sunucularımız haftada 7 gün, günde 24 saat izlenir ve veri merkezimiz hızlı yanıt süreleri sağlamak için birden fazla ağ bağlantısının en iyi duruma gelmesi için çalışır.

Performans Güncellemeleri

Veritabanı Güncellemeleri

Güvenlik Önlemleri

Core Güncellemeleri

Memnuniyet Görüşleri

Müşteri Yorumları

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.Jane Smith

Dev Lead, Divi Corner

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.Dan Greene

IT Director, Monarch Inc.

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.John Doe

CEO, Extra Space

Servis Kalitesi

Hızlı Cevaplanan Destek Talepleri

İhtiyaçlarınızı karşılamak için hızlı destek seçenekleri sunarız. Dakika olarak ölçülen tepki süreleri ile tarafınıza çözüm odaklı yanıtlar iletiriz.

30 Gün İçinde Para İade Garantisi

İlk 30 gün içinde ev sahipliğinizden tam olarak memnun değilseniz, gerekçelerinizi ayrıntılı şekilde belirtmenizin ardından paranızı geri alabilirsiniz.

Bugün Sorunsuz Barındırma Sistemini Deneyin

Web sitenizin performansından ödün vermeden güvenle barındırmak için vakit kaybetmeyin, dinamo dijital ile sorunsuz bir hosting dönemine adım atın.