Kurumsal & Profesyonel Web Tasarımı Hizmetleri | İstanbul

İşletmenizin çevrimiçi farkındalığını artırmak için olağanüstü görünen mobil uyumlu bir web sitesine sahip olun

Kreatif Web Tasarımları Nasıl Ortaya Çıkar?

dinamo dijital, kendi özel yeteneği ile işlevselliği mükemmel bir şekilde dengeleyen web siteleri oluşturur.

Markanızın estetiğini ve yaratıcı vizyonunuzu net bir şekilde anlamak ilk adımdır. Tasarım sürecinde, etkin bir web sitesi sağlandığından emin olmak için kullanıcı deneyimi tasarımına ve arayüz tasarımının en belirgin şekilde yansıtılmasına önem verilir.

Web Geliştirme

Devamı

Web geliştirmesi aşamasında, kullanıcı deneyimi ve WCAG 2.0 kuralları dikkate alınır ve web sitenizin başarı ile oluşturulması sağlanır. Web Teknolojileri olarak Bootstrap, Foundation ve CSS / Less çerçeveleri kullanılarak geliştirilir.

Php & WordPress

Devamı

PHP, sıklıkla tercih edilen bir dildir ve dinamik web uygulamaları için en popüler açık kaynak programlama dillerinden biridir. PHP teknolojisi, LAMP platformu olarak bilinen MySQL, Linux ve Apache ile birlikte, dinamik ve yüksek performanslı web uygulamaları oluşturmak ve çalıştırmak için ticari yazılım geliştirme platformlarına etkili bir alternatiftir.

UX / UI Tasarımı

Devamı

UX ve UI, kullanıcı deneyimini geliştirmek, web sitenizi internet üzerinde en uygun hale getirmek ve sayfalarınızın en güçlü görsel çekiciliğini oluşturmayı amaçlar. Kullanıcı merkezli arayüz tasarımında, hedef kitleniz üzerinde en çok istenen etki yaratılır ve son kullanıcının verileri dikkate alınır. Ana hatlarıyla UI tasarımı, renk şemaları, kontrast, gezinme, fades, desenler ve birçok grafik elemanını içerir.

Veritabanı Dizaynı

Devamı

Veritabanı web sitelerinin istikrarlı performans göstermesi için önemli bir kriterdir. İnanılmaz derecede verimli PHP / MySQL geliştirmeleri web tasarımı oluşturma süreci sırasında sağlanır.

Javascript

Devamı

JavaScript, dünyanın en yaygın kullanılan web programlama dilidir. E-Ticaret sitelerinde ön uç müşteri yan kodu, sunucular için URL’lerden sadeleştirilmiş arka uç kodunu arka planda getirir. Bu işlemlerin tamamı JavaScript yolu ile gerçekleştirilebilir.

HTML & CSS

Devamı

HTML, web sayfalarının yapımında kullanılan temel dildir ve web tasarımı oluşumunun başlangıç evresidir. CSS teknolojisi, HTML veya XHTML’den farklı bir dil olup, HTML öğelerinin özelliklerini, yerleşimini ve biçimlendirmesini belirtir.

Özel Kodlama

Devamı

Temiz ve özenli bir kodlama sonrasında ortaya çıkan kalıplar, kapsamlı analizler ve denetlemelerin tamamlanmasının ardından SEO uyumlu kod yapısına dönüştürülür. Oluşturulan tasarımların tamamında semantik kodlamalar ve SEO altyapısına uygun önde gelen değişiklikler gerçekleştirilir.

Periyodik Bakım

Devamı

Çoğu web sitesinin en iyi performans ve güvenliği sağlamak için düzenli güncellemelere ve bakıma ihtiyacı bulunur. Aylık bakım programının bir parçası olarak, çeşitli güvenlik odaklı eklentiler kurulur, yeni aktiviteleri izlenir, meydana gelen herhangi bir sorunun giderilmesi için işlemler yapılır. Bunlar, bakım programımızda gerçekleştirilen bazı hizmetlerdir. Web tasarım servisinin içerisinde özel bakım programı için ek seçenekler ve ayrıcalıklı fırsatlarda mevcuttur.

Gerçek Mobil Uyumluluğunu Test Edin

Web tasarımlarımız mobil cihazlarda ve tüm çözünürlüklerde boyutlandırma özelliğine sahiptir, iPhone ve iPad gibi mobil cihazlara otomatik olarak uyum sağlayacaklardır. Duyarlı web tasarımı, geniş bir cihaz yelpazesinde optimum görüntüleme sağlayan bir teknolojidir.

Devamı

Bir web sitesi masaüstü bilgisayar monitörlerinde, tabletlerde ve cep telefonlarında kullanılabilir olmalıdır. Web tasarım servisimiz, geliştirme süresinden tasarruf edilmesinin yanı sıra devam eden web sitesi bakım maliyetlerini de azaltır. Geliştirdiğimiz tüm web siteleri, ana web tarayıcıları (Chrome, Firefox, Safari, Edge, Opera) ile uyumludur. Şimdi test edin ve gerçek sonuçları kendiniz görün.

Yaratıcı Beyin Takımı

Ayrıntıları gözden kaçırmayan fikirler inşa edin.

Duyarlı Görünüm

Mobil ziyaretçilerinize unutulmaz deneyimler sunun.

Tam ölçekli web tasarımlarınızı herhangi birini görsel olarak hoş, kullanıcı dostu ve etkileyici kriterlerde tasarlayın. dinamo dijital, duyarlı tasarımlarında, yapışkan navigasyon, mobil başlık, mobil menü ve uyarlanabilir görüntüler gibi inanılmaz özellikleri kullanır.

Ödüllü Tasarım

Herkesi web tasarımınıza hayran bırakın, ödüllere aday olun.

Ödüllü tasarım felsefesi, stratejik bakış açılarınızı ele alır ve bunu gerçeğe dönüştürür. Sonuç olarak, markanızın sesine güven veren ve işletmenizi genişleten etkileyici tasarımlar ortaya çıkar.

Etkileyici Tasarımları Kullanan Bazı Firmalar

Sıkça Sorulan Sorular

Satın almadan önce hiçbir soru işareti bırakmayın.

Bir web sitesinin fiyatı nedir?

Bir web sitesinin maliyeti, şirketinizin web sitesinin gerektirdiği özelliklerin yanı sıra ilgili çalışma süresine de bağlı olacaktır. Firmanızın özel gereksinimleri için tasarlanmış özel bir teklif için lütfen dinamo dijital ile iletişime geçin.

Bir e-ticaret sitesi tasarlayabilir misiniz?

İşletmenizin e-ticaret yeteneklerine ihtiyacı varsa, buradan daha fazlasını öğrenin. Alışveriş markalarının tüm beklentilerini karşılıyoruz.

Mevcut web sitemi yeniden tasarlayabilir misiniz?

Evet, tasarımı yenilemek isterseniz mevcut web sitelerini yeniden tasarlayabiliriz. Web sitenizi yeniden tasarlamayı seçmenin, siteyi daha kolay ve kullanıcı dostu hale getirme gibi pek çok nedeni vardır veya sadece markanızın görünümünü güncellemek istersiniz. Bu aktiviteleri gerçekleştirme tecrübemiz var ve bu nedenle, tam olarak takip edeceğinizden emin olabiliriz.

Logomu tasarlayabilir misiniz?

Evet yapabiliriz! Markalar için logo oluşturma konusunda uzman tasarımcılarımız var. Müşterilerimizle yakın bir şekilde çalışarak, tasarımcılarımız markanızı en etkileyici görsel şekilde taşıyan bir logo üretmek için fikirleri gerçeğe dönüştürecek ve taslak süreci boyunca size rehberlik edecektir.

Web sitelerinizi hangi platformda kuruyorsunuz?

Bir CMS veya İçerik Yönetim Sistemi , bir web sitesinin güncellenebileceği ve düzenlenebileceği bir sistemdir.

Her biri kendi avantajlarına (ve dezavantajlarına) sahip olan birçok farklı CMS türü vardır. Arka uçta ve arama kullanıcılarında kullanılabilirlik kolaylığı nedeniyle ‘ KYS ‘ kullanıyor ve tavsiye ediyoruz . Ayrıca son derece arama motoru dostu olmak için inşa edilmiştir.

QMS, en yeni teknolojilere ayak uydurmak ve sitenizin yararlarını en üst düzeye çıkarmak için yüksek performanslı bir ürün sunmaya devam etmek için sürekli olarak geliştirilmektedir.

Bir web sitesi tasarımı ne kadar sürer?

Yeni bir web sitesi tasarımı zaman alıyor, bu nedenle tüm çalışmalarımızda ilerlememiz boyunca güncel tutmanız için bir zaman çizelgesi geliştiriyoruz. Siteleri tasarlamak için gereken süre, müşterinin, işi gözden geçirme, geri bildirim sağlama ve soruları yanıtlama gibi yanıtları verme yeteneğine de bağlıdır. Taraflar arasında sahip olduğumuz daha fazla iletişim, daha hızlı bir şekilde projenin bir sonraki adımlarına geçiyoruz. Karşılamak için gerekli bir son tarihiniz varsa, lütfen bunu ekibimizle görüşün ve durumunuzu karşılamak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.

Web sitesi tasarlandıktan sonra kime ait olur?

İş tamamlandıktan ve ödendikten sonra, sitenin sahibi siz olursunuz.

SEO, Google Ads, Social Ads ve Barındırma çözümleri sağlıyor musunuz?

Enterprise paketimiz dahilinde sizin için cazip çözümler içeren fiyatlarımızı inceleyebilirsiniz.

Tasarım şartları ve koşulları nelerdir?

Herhangi bir projeye başlamadan önce müşterilerimize tam şeffaf şartlar ve koşullar sağlıyoruz. Her an destek alabileceğiniz tasarım uzmanınız ve departmanınız sizin sorunlarınızla ilgilenir.

İçerik yazma hizmeti veriyor musunuz?

İçerik yazımı, hepimiz ilgi çekici trafiklerimiz olduğunu ve bunları kârlı potansiyel müşterilere dönüştürdüğümüzü düşünerek, SEO repertuarımızın bir parçasıdır . Web tasarımı için ayrı bir hizmettir, bu yüzden web siteniz için yazılacak içeriğe ihtiyacınız varsa lütfen bizimle iletişime geçin. Her bir proje için uygun olan zorlayıcı materyalleri yazabilmelerini sağlayarak, belirli sektörlerde deneyim sahibi uzman yazarlarımız var.

Teaser'ı İzleyin

Göz alıcı ve ödüllü tasarımların oluşturulmasını yakından inceleyin, ödüllü markaların yeniden doğuş hikayesinin başlangıcını seyredin.

Başarı Hikayelerini Görün

Bizimle web tasarımlarını oluşturan başarılı web sitelerini keşfedin, web sitelerinin özelliklerini ve kullanışlılığını deneyimleyin.

dinamo dijital ile muhteşem bir web sitesi tasarımı edinin.

Hemen web sitesi tasarımınızı oluşturmak için bizimle iletişim kurun.