Dönüşümleri ve Satışları Artırın

Ne Kadar Dönüşüm İstersiniz?

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), arama motoru sonuç sayfalarında (SERP) ve özellikle Google’da bir web sitesinin organik (ödenmemiş) görünürlüğünü (farkındalığı) büyütmeyi amaçlayan dijital bir pazarlama etkinliğidir.

SEO, sıralamaların iyileştirilmesine, daha sonra bir siteye ek ve giderek daha fazla hedeflenen trafik çekilmesine odaklanır. Böylece, potansiyel müşterileri, soruları ve / veya e-ticaret gelirlerini artırmak için trafiğin miktarını ve kalitesini yükseltir. Bu nedenle SEO, bir web sitesinin iş hedeflerine ulaşılmasına yardımcı olmak için dönüşüm oranını artırmayı da hedefliyor.

PPC (Dijital Pazarlama)

Ücretli Reklamlar, teklifleri tanıtmanın, arama motorlarında keşfedilmenin ve web sitenize trafik çekmenin en hızlı yoludur. PPC ile, akıllıca para harcayın ve en çok hedeflenen uygun maliyetli reklam biçimini kullanın.

Sosyal

Markanız, ürününüz veya hizmetiniz hakkında farkındalık yaratmanız mı gerekiyor? KPI’ları ve hedeflerinizi karşılamayı amaçlayan bir sosyal reklamcılık stratejisi geliştirin.

Dönüşüm ve Satış Çözümleri Nedir?

Markanızı, ürün veya hizmetinizi dijital pazarlama servisleri ile ilgili hedef kitlelere ulaştırabileceğiniz günümüzün en etkili stratejik büyüme planıdır.

Neden Dönüşüm ve Satış Çözümlerini Seçmelisiniz?

Web sitenizin farklı kanallardan yeni ziyaretçiler edinmesini sağlamanız dijital büyüme stratejileriniz arasında son derece önemli bir adımdır. Kullanıcılarınızın satışa veya daimi müşterilere dönüşmesi sürekli olarak kazanç getirisi sağlar.

  • Geniş Hedefleme.
  • Yeniden Pazarlama.
  • E-Ticaret Ciro Artışı.
  • PPC Reklamlarda Maliyet Tasarrufu.
  • Yükselen Organik Görünürlükler.

Rakamlar

Başarılı projelerin genel istatistikleri.

%

Arama Trafiği

%

Dönüşüm Oranı

Anahtar Kelimeler

%

Çevrimiçi Lead'ler

Bugün Yeni Müşteriler ve Dönüşümler İle Tanışın

Müşterilerinizi doğru kanallar aracılığıyla kazanın, potansiyel ziyaretleri sonuçlanan yeni satışlara dönüştürün.