Anlık Müşterileri Yakalayın

Dijital Pazarlama Hizmetleri | İnternet Reklamcılık Hizmetleri

Sitenize daha fazla hedeflenmiş trafik edinin ve büyük arama motorlarının ilk sayfasında daha fazla gösterim elde edin

Dijital Pazarlama (PPC) Ajansı İle Neler Yapılabilir?

Ürün Satışı

Perakendeciler için özel olarak tasarlanan alışveriş reklamları, ürünlerinizi arayan ve büyük olasılıkla dönüşüm gerçekleştiren kullanıcıların trafiğini artırmak için tasarlanmıştır. Alışveriş kampanyaları, ürünlerinizi alışveriş alanında en üst alanda göstermenizi sağlamak için uygulanır.

Google ve diğer PPC platformları, çevrimiçi alışveriş yapanların güçlü görsellere ve ilgi uyandıran fiyatlara karşılık verdiğini bilir. Bu nedenle, metin reklamlarının bir diğer alternatifi alışveriş reklamları tercih edilebilir.

PPC Alışveriş Reklamları, Tüketicilere göz atılabilir bir nitelikte katalog oluşturmak için ürün resimlerinizi, fiyatlarınızı ve diğer önemli bilgileri gösterir ve insanları web sitenizi ziyaret etmeden önce en çok arzu ettikleri ürünlerle etkileyeceğiniz anlamına gelir.

Marka Bilinirliği

Google Görüntülü Reklam Ağı ve Metin Reklamları aracılığıyla güçlü bir marka bilinirliği oluşturun ve yalnızca kullanıcılar reklamlarınızı tıkladığında ödeme yapın.

Yeniden Pazarlama

Reklamlarınızı web sitenizde dönüşüm gerçekleştirmeyen hedef kitlenize yeniden gösterin ve kayıp dönüşümleri geri getirin. Yeni satın alma işlemlerini diğer pazarlama kanallarından daha düşük maliyetlerle artırın.

Dijital Pazarlama (PPC) Fiyatları

Google Ads Yönetimi ve Optimizasyonu

Yandex Reklamları

Bing Reklamları

Sosyal Medya Reklamları

Uzman Dijital Pazarlama (PPC) Ekibi

Tuba Aydın

Tuba Aydın

Dijital Pazarlama (PPC) Kampanya Uzmanı ve Google Ads Hesap Yöneticisi

Daha Hızlı Gelir Akışı için Dijital Pazarlama’nın Gücünden Faydalanın

 

Hedef kitlenize yönelik aramalara göre harcamalarınızı ölçen bir arama ajansınız olsun istemez misiniz? Partnerlerimiz mümkün olan en ekonomik şekilde alıcı ve satıcı bağlamak için Arama Motoru Pazarlaması (PPC) hizmetini kullanmanıza yardımcı olur. Müşterilerin satın alma ve tıklama oranlarını artırmanız için ilk önce CPC oranlarına uygun maliyetler belirlenir. CPC oranları; Tıklama başına maliyet anlamına gelir. Sizden daha yüksek bir teklif sunan arama motorlarında sizin web sitenizden daha üst sırada yer alır, Arama motoru pazarlamasında doğru verileri ve anahtar kelimeleri belirleyerek operasyonları başlatmak önemlidir. En uygun ve en doğru stratejiler belirlenerek başarı süreçleri rakip analizleri dikkate alınarak organize edilmelidir.

Çalışma diyagramımız aynen şu şekildedir:
Markanız > Sizin Gibi İnsanlar > Bizim Odağımız ve Hedeflerimiz > Alıcılar > Destekçiler

Düşük Maliyetlerle Gelen Maksimum Sonuçlar

 

Eğer SEM kampanyaları için çok fazla ödeme yapıyormuş gibi hissediyorsanız ve hedeflerinize ulaşamadığınızı düşünüyorsanız Dinamo Dijital ajansı olarak sizi başarıya taşıyacağımızdan emin olabilirsiniz. Ortakları genellikle kötü yapılandırılmış ve hizmet konusunda yetersiz olan SEM şirketlerine ay başına sayısız dolar harcamayın. Dinamo Dijital Arama Ajansı Dijital Pazarlama Stratejileri üzerine uzmanlaşmıştır. Doğru anahtar kelimelere, doğru zamanda yapılan yatırımların asla karşılıksız kalmacağını, önemli ölçüde gerçek ticari büyümeyi körükleyerek, web sitenizde yatırım getirisini artırmak mümkün olacaktır.

1. Analiz
Arama Motoru Pazarlama çalışır? – Operasyonun en baştan nasıl işlediğini öğrenin!

İlgisiz kitleler için boşa harcanan ve denetlenmeden yapılan operasyonlar yatırımınızı ölü yatırım haline getirir. Belki de milyonlarca dolar harcayabilirsiniz ama asla bu tarz bir strateji ile sonuç alamazsınız. Çok güçlü ücretli arama kanalları ve etkili bir pazarlama bütçesi belirlemek doğru bir yaklaşım olacaktır.

Arama motorları aracılığıyla reklamlar sunmak, sıralamalarda yer almak, aynı zamanda ne kadar iyi reklam yayınladığı ve buradan hangi oranda kitleler kazandığınız tarafımızdan izlenir, size detaylı bir rapor ile iletilir.

2. Hedef
Verilerinizi ve Maliyetinizi Akıllıca Kullanın – Uzman Teklif Optimizasyonu

SEM operasyonu sürekli takipler, rakiplerin hamleleri ve maliyet durumu teklif optimizasyonunun içinde yer alır ve en iyi şekilde çalışır. Web siteniz için yayınlanan anahtar kelimelerin CPC oranlarında iyileştirmeler ve geliştirmeler uygularız. Teklif optimizasyonunun yardımıyla etkin, verimli bir arama motoru reklam kampanyasına sahip olursunuz. Uzmanlarımız sağ kısımda ve en üst sırada reklamlarınızı tutmak için kapsamlı anahtar kelime araştırma yaparak reklamlarınızın en iyi şekilde konumlanmasını sağlar. Dinamo Dijital, uzman teklif optimizasyonu ile ekibinizin dijital pazarlama başarısını artıracaktır.

3. Operasyonu Oluşturun
Akılcı ve İlgi Uyandıran Reklamlar – SEM ile Markanızı Vurgulayın

Ücretli aramalarda son derece kontrollü doğamız gereği yoğun veri tabanlı dijital pazarlama ortamları elde ederiz. Yaratıcı ve rakiplere darbe vuran, sonrasında sizin markanızı önplana çıkaran işlemler uygulayıp beklentilerinizi aşan sonuçlar alırız. Doğru verilerle donanmış, pimi kolaylıkla çekilebilen olumlu anlamda patlamaya hazır arama motoru pazarlaması kampanyalarını sizin için kolaylıkla inşaa edebiliriz. SEM bütçenizden en çok dönüşümü elde etmek istiyorsanız markanızı kontrol etmek gerekir. Arama motoru pazarlama uzmanlarından oluşan ekibimiz süreci korumak adına gerektiğinde bütçenizi flex -enabling’e çevirir ve geniş kelime kapsama yoluyla size benzersiz bir avantaj sağlar.

4. Yenilikçi Olun
Her Zaman Güncel Kalın – Arama Motorlarında Ulaşılabilir Olup, Kalıcı ve Kazandıran Lead’ler Yaratın!

Bu ülkenin önde gelen dijital pazarlama ajanslarından biri olarak, kusursuz performansı hedefleyerek ortaklarımızın bize arama motoru reklamları adına güçlü bir bağ oluşturduğunu bilmenizi isteriz. Performans ölçümlerine dayalı sürekli kontrol ve optimize işlemleri, bununla birlikte takip ettiğimiz güncel trendler sizi hep bir adım önde tutacak, hedeflerinize ulaşmanızda çok önemli bir rol oynayacaktır.

Keşfedilmiş En İyi Reklam Stratejileri

İnternet Reklam Performansınızı En Üst Düzeye Çıkarın